Lars Norrman gouache

102154

NORRMAN, Lars (1915-1979): "Badbryggan i Mölle", signerad Lars Norrman, daterad a tergo 1960, gouache, 14,5x25,5 cm

Konst

Lars Norrman gouache

Budhistorik (12 bud)
29762
2 400
29761
29751
29719
1 900
29521
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.