Lars Norrman gouache

102152

NORRMAN, Lars (1915-1979): Motiv från Kos Grekland, signerad och daterad Lars Norrman 1960, gouache, 31x56 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman gouache
Budhistorik (10 bud)
24953
29652
24953
1 900
29651
1 800
24953
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.