Erland Cullberg oljemålning

102150

CULLBERG, Erland (född 1931): De tre vise männen, signerad EC, olja på duk, 65x92 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

24670
23331
3 800
21533
18119

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.