Olof W Nilsson oljemålning

102146

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Vinterlandskap, signerad och daterad Olof W. Nilsson 1943 2-1, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Olof W Nilsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

25976
25973
25970
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.