Ljusstakar gutaviansk stil

102144

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, sten och mässing, höjd 27,5

Slitage, nagg

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar gutaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
28477
3 800
28480
3 600
28477
3 400
28469
3 200
27977

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.