Carl Larsson etsning

102140

LARSSON, Carl ( 1853 - 1919): Susanne och Gunlög, signerad i plåten, etsning, 29x19 cm

Gulnader

Carl Larsson etsning

Budhistorik (9 bud)
23337
750
26068
700
23337
650
26067
600
23337
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.