Roland Svensson litografi

102136

SVENSSON, Roland (1910-2003): Ödehemman Åland, signerade Roland S, pt, färglitografi, 35x27 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (8 bud)
29635
700
28847
650
29634
600
28847
550
29395
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.