Märkduk 1811

102123

MÄRKDUK, broderi, daterad 1811, monterad som bricka, 23x33 cm

Hål, skador

Diverse

Märkduk 1811

Budhistorik (1 bud)

22454
2011-09-16 14:04:29

2011-09-19 kl 21:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.