Curt Warås Kråkesunds Gap

102103

WARÅS, Curt (född 1943): Kråkesunds Gap, signerad, daterad och numrerad Curt Warås 1973, 14/20, 59x89 cm

Konst, Fotografi

Curt Warås Kråkesunds Gap

Budhistorik (18 bud)
29582
6 600
29396
6 400
29353
6 200
27332
6 000
29336
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.