Maud Earl oljemålning

102098

EARL, Maud (England/USA 1864-1943): Hundporträtt
signerad och daterad Maud Earl 1889, olja på duk, 40x61 cm

Konst, Måleri

Maud Earl oljemålning

Budhistorik (6 bud)
29561
6 000
29425
29357
1 800
28008
1 700
22260
1 600

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.