Sven X:et Erixson färglitografi

102097

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Stadsmotiv, signerad Sven Erixon, numrerad 163/350, färgliografi, 34x43 cm

Budhistorik (10 bud)
27237
950
24528
900
26555
900
24528
850
23987

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.