Joyce Roybal oljemålning

102094

ROYBAL, Joyce (1955): Kvintett, signerad Roybal, olja på duk, 49x59 cm

Konst, Måleri

Joyce Roybal oljemålning
Budhistorik (10 bud)
29537
1 600
29221
29443
1 400
29221
1 300
29285

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.