Väggkonsoler nyrokoko

102093

VÄGGKONSOLER, 1 par, nyrokoko, 1800-tal, förgyllda, dekor med blommor och rocailler, höjd 26 cm

Skador

Diverse

Väggkonsoler nyrokoko

Budhistorik (16 bud)
26150
3 200
24534
24534
2 400
24587
24534
1 800

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.