Carl Peter Hallberg oljemålning

102091

HALLBERG, Carl Peter (1809-1879): Landskap med byggnad och figurer, signerad och daterad C. Hallberg 1856, olja på duk, 30x39 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

27201
22447

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.