Egbert van Heemskerck oljemålning

102090

VAN HEEMSKERCK, Egbert (Holland 1634/35-1704): Värdshusinteriör med rökande par, signerad H K, olja på pannå, 15x20 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Konst, Måleri

Budhistorik (25 bud)
29568
8 600
29565
8 400
29543
8 200
29562
8 000
29543
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.