Herrcykel

102088

HERRCYKEL, omkring 1930-tal, "Sprinter", 3-växlad, utanpåliggande, varvräknare, Perftrix belysning, lädersadel

Bruksslitage

Diverse

Herrcykel

Budhistorik (22 bud)
27167
3 200
27222
27167
2 800
27055
2 600
25696
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.