Georges Spiro oljemålning

102081

SPIRO Georges (Frankrike-Polen 1909-1984): Den helige Hjeronymus, signerad Spiro, olja på duk, 66x54

Konst, Måleri

Georges Spiro oljemålning

Budhistorik (4 bud)

25913
5 000
25901
21103
3 600
18770

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.