Max Walter Svanberg serigrafi

102079

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och numrerad Max Walters, 197/235, serigrafi, 51x34;
Proveniens: Åke Andrén Collection

Max Walter Svanberg serigrafi

Budhistorik (2 bud)

26423
22224

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.