Carl Kylbarg oljemålning

102078

KYLBERG Carl (1878-1959): Landskap med stuga, signerad Carl Kylberg på baksidan, olja på duk, 29x33 cm

Konst, Måleri

Carl Kylbarg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
25975
4 800
25969
4 600
25965
4 400
25475
4 200
25474

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.