Lennart Rodhe färglitografi

102077

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1970, 56/260, färglitgrafi, 44x42;
Proveniens: Åke Andrén Collection

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (11 bud)
28443
750
28441
700
28439
650
28437
600
28425
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.