Oljemålning mansporträtt

102076

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Mansporträtt, signerad och dateras A Nilson 1922, olja på pannå, 25x30

Konst, Måleri

Oljemålning mansporträtt

Budhistorik (14 bud)
25783
2 400
22777
24300
22777
1 600
24260

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.