Anna Palm akvarell

102073

PALM, Anna (1859-1924): Jaktsällskap, signerad A. Palm, akvarell, 37x53 cm

Ramskador

Konst, Måleri

Anna Palm akvarell

Budhistorik (4 bud)

20641
5 600
20301
3 800
20300
20002
1 600

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.