Birger Ericson Birger oljemålning

102072

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Komposition med figurer, signerad och daterad Birger-25, olja på pannå, 45x55 cm; med dedikation

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

21258
1 900
21256
17724

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.