Lennart Rodhe komposition

102064

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 3/47, blandteknik på papper, 37x64 cm; med dedikation: Till Nils L. från vännen Lennart

Konst, Måleri

Lennart Rodhe komposition

Budhistorik (10 bud)
26575
26574
1 800
26573
1 700
26572
1 600
26260

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.