Per Daniel Holm oljemålning

102061

HOLM, Per Daniel (1835-1903): Holländskt landskap, signerad och daterad P. D. H, olja på duk, 40x54, påskrift kopia efter A V N

Konst, Måleri

Per Daniel Holm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

28423
26366
24529
24282

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.