Johan Kahl akvarell

102056

KAHL, Johan (1831-1935): DBW:s trädgård, Visby, signerad och daterad Kahl oktober 1895, akvarell

Konst

Johan Kahl akvarell

Budhistorik (17 bud)
28374
3 800
28233
3 600
28153
3 400
28153
2 800
28135
2 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.