Ingela Palmertz blandteknik

102052

PALMERTZ, Ingela (född 1941): Komposition, signerad och daterad Ingela Palmertz 1985, blandteknik

Smärre veck

Konst, Måleri

Ingela Palmertz blandteknik

Budhistorik (1 bud)

27457
2011-09-19 22:27:49

2011-09-21 kl 15:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.