Ingegerd Torhamn oljemålning

102049

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 53x66

Konst, Måleri

Ingegerd Torhamn oljemålning
Budhistorik (7 bud)
23795
2 800
19283
2 600
22772
2 400
19283
18907

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.