Ingegerd Torhamn oljemålning

102048

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 47x55

Fläckar, skrapmärken

Konst, Måleri

Ingegerd Torhamn oljemålning
Budhistorik (8 bud)
28222
2 400
28368
28222
1 900
19282
1 800
22770
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.