Jorge Krallis färgcarborundum

102041

KRALLIS, Jorge (född 1937): Komposition med luftballonger, färgcarborundum, signerad och daterad -75, HC, 69x59

Jorge Krallis färgcarborundum

Budhistorik (7 bud)
28223
1 400
28291
1 300
28223
27950
26559

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.