Carl Oscar Borg blandteknik

102031

BORG, Carl Oscar (1879-1947): Arizona, signerad Carl Oscar Borg, blandteknik på papper, 42x52: Gåvoskrift atergo, daterad-37.

Konst, Måleri

Carl Oscar Borg blandteknik

Budhistorik (4 bud)

28304
5 000
28301
4 200
21097
18928

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.