Eduard Wiiralt etsning

102029

WIIRALT Eduard (1898-1954): "Venus", signerad och daterad G Wiralt 1932, etsning, 12x8,5

Eduard Wiiralt etsning

Budhistorik (8 bud)
28296
3 200
28163
27170
2 800
25082
2 600
25081
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.