Réné Magritte färglitografi

102028

MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967), efter, ur Les Enfants Trouvés, signerad av Georgette Magritte, numrerad i blyerts 257/350, färglitografi, 32x45

Réné Magritte färglitografi
Budhistorik (2 bud)

23703
21124
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.