Peter Dahl färglitografi

102022

DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (4 bud)

26623
25986
1 400
25986
23341

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.