Väggsulptur 1800-tal

102010

VÄGGSKULPTUR, troligvis efter Luca della Robia, gipsmassa, 1800-talets andra hälft, höjd 71
Proviniens:

slitage, nagg

Diverse

Väggsulptur 1800-tal
Budhistorik (1 bud)

24154
2011-09-17 19:11:36

2011-09-20 kl 17:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.