Gösta Werner, akvarell

102008

WERNER, Gösta (1909-1989): Sommarnatt i en trålare, signerad med initialer, akvarell på papper, 21x21

Konst, Måleri

Gösta Werner, akvarell

Budhistorik (10 bud)
25895
2 800
25817
2 600
25333
2 400
25361
25333

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.