Akvarell fågeljakt

102007

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Fågeljakt, signerad och daterad Stig Resslerwall 1938, akvarell, 37x32

Konst, Måleri

Akvarell fågeljakt

Budhistorik (1 bud)

24278
2011-09-17 20:37:09

2011-09-20 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.