Spegellampetter i nyrokoko

101998

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal nyrokoko, bronserade, 62x59 cm

Skador och lagningar, armar saknas

Speglar

Spegellampetter i nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
18973
8 200
23758
8 000
18973
5 400
22176
5 200
18973
3 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.