Titus Wikström akvarell

101994

WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Tremastade örlogsfartyget "Calmare Nyckel", signerad och daterad Titus Wikström 63, akvarell, 31x27 cm

Konst, Måleri

Titus Wikström akvarell
Budhistorik (2 bud)

24052
500
24050

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.