Titus Wikström oljemålning

101993

WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Lastångaren "Skogaland", signerad och daterad Titus Wikström -57, olja duk, 38x73 cm

Konst, Måleri

Titus Wikström oljemålning
Budhistorik (20 bud)
29490
2 800
29474
2 600
29487
2 400
29474
29485

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.