Herrfickur Pavel Bure silver

101987

HERRFICKUR, Pavel Bure, nyckeldragen ankargång, guillocherad savonettboett av silver med graverad dekor av ryska dubbelörnen, diameter 52 mm

Smärre bucklor och slitage

Klockor/Ur

Herrfickur Pavel Bure silver

Budhistorik (6 bud)
23520
23516
23514
20554
500
20420

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.