Senbarockbyrå

101986

BYRÅ, senbarock, signerad NOr, fanerad med valnötsrot, mässingsbeslag, höjd 80 cm, 104x61 cm

Senare beslag

Senbarockbyrå

Budhistorik (22 bud)
27106
5 000
27102
4 800
27096
4 600
27093
4 400
27094
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.