Louis Charlot oljemålning

101985

CHARLOT Louis (1878-1951): Lanskap i solsken, signerad, olja på duk, 61,5x81,5

Konst, Måleri

Louis Charlot oljemålning

Budhistorik (4 bud)

28144
2 600
27572
24711
24277

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.