Sengustavianskt konsolnord

101982

KONSOLBORD, sengustavianskt, förgyllt, höjd 75 cm

Skiva saknas, slitage

Sengustavianskt konsolnord
Budhistorik (35 bud)
26937
6 600
26585
6 400
26524
6 200
26410
6 000
26410
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.