Samling svensk grafik ca 58 blad

101978

SAMLING SVENSK GRAFIK (1900-tal), ca 58 blad i fyra mappar, bl a Borglind, E-J Thor, Norsbo, Iverus, E. Lundqvist, Igge Karlsson, Fridell (osignerade), Krallis, Sallberg, Campbell, von Rosen, Rosén, Haage

Budhistorik (10 bud)
28207
28062
2 600
28059
2 400
28058
26549
1 700

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.