Baljfåtöljer i sengustaviansk stil

101975

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustaviansk stil, 1800-tal

Slitage

Budhistorik (18 bud)
27039
6 400
27025
6 000
27017
5 800
24542
5 000
24318
4 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.