Santeri Salokivi oljemålning

101969

SALOKIVI, Santeri (Finland 1886-1940):Damporträtt, monogramsignerad SS och daterad Paris 20, olja på duk, 74x63; dubblerad

Duklagning

Konst, Måleri

Santeri Salokivi oljemålning
Budhistorik (5 bud)
27658
850
27510
450
27508
25666
24275

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.