Sven X-et Erixon gouache

101967

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Dekorativ fantasibild", signerad och daterad Sven Erixson -26, gouache, 23x31 cm

Konst, Måleri

Sven X-et Erixon gouache

Budhistorik (8 bud)
29227
29223
29124
29049
500
25523
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.