Leif Johansson oljemålning

101966

JOHANSSON, Leif (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 150x105

Ytskador

Konst

Leif Johansson oljemålning
Budhistorik (8 bud)
28187
28166
950
28161
850
27324
26797
600

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.