Gunghäst

101964

GUNGHÄST, möjligen Gemla, 1900-talets början, i skritt, man och svans i blont tagel, sitthöjd 57 cm, längd 88 cm

Smärre skador, lösa stigbyglar

Leksaker

Gunghäst

Budhistorik (7 bud)
26970
26854
26442
26433
750
26263
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.